راهنمای انتخاب لایسنس فونتها

چنانچه تمایل دارید از هر کدام از فونتهای سیاوش در پروژه‌های تجاری استفاده کنید که در آنها کاربران به طور مستقیم یا غیرمستقیم از فونتها استفاده می‌کنند (مانند اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر، خدمات فارسی‌سازی یا طراحی و عرضهٔ قالبها، پوسته‌ها، افزونه‌ها و موارد مشابه) نیاز است که با ما تماس گرفته و لایسنس اختصاصی مرتبط با سرویس خود را دریافت کنید.

همچنین برای خرید بعضی از فونتهای سیاوش (هزاره و آستانه) نیاز است که لایسنس مربوط به استفاده از آنها (حتی برای استفادهٔ یک کاربر) انتخاب شود. در ادامه این لایسنسها و مصادیق آنها توضیح داده شده است:

  • لایسنس طراحی گرافیک: برای خریدارانی که می‌خواهند از فونتها برای هر گونه پروژهٔ طراحی گرافیک و موارد مرتبط با چاپ و تبلیغات استفاده کنند.
  • لایسنس وب و اپلیکیشن [3X]: برای خریدارانی که می‌خواهند از فونتها برای هر گونه پروژهٔ طراحی وبسایت، بلاگ، اپلیکیشن و موارد مشابه استفاده کنند.
  • لایسنس چندرسانه‌ای [3X]: برای خریدارانی که می‌خواهند از فونتها برای هر گونه پروژهٔ طراحی تیزر، کلیپ، تبلیغات تلویزیونی، ویدئوآرت و موارد مشابه استفاده کنند.
  • لایسنس انتشارات [5X]: برای خریدارانی که می‌خواهند از فونتها برای هر گونه پروژهٔ نشر کتاب، مجله، روزنامه و موارد مرتبط با چاپ و نشر در تیراژ بالا استفاده کنند.
  • لایسنس حرفه‌ای (بدون محدودیت) [10X]: شامل تمام لایسنسهای بالا می‌شود. (به جز لایسنس اختصاصی استفادهٔ انبوه)