نظرات بعضی از دوستداران فونتها

طراحان حرفه‌ای دوستدار فونتهای سیاوش چه نظری دارن؟

مهدی صادقی

برای آخرین کتابم «قول و قاتل» از فونتهای درتی و دیستورتد سیاوش استفاده کردم [که نتیجه] بسیار عالی شد و کاملا با روحیهٔ فیلم و رمان سازگار است. همین طور [حال و هوای] کتابهای قبلی [سینمایی نشر رسم] را تداعی می‌کند.

مهدی صادقیمدیر انتشارات رسم
بهرنگ نامداری

یه مسئله ای که تو فونتهای فارسی امروزه وجود داره، ما بیشتر از اونی که به اصلاح و تکرار فونتهای قدیمی احتیاج داشته باشیم، نیاز به خلق فونتهای جدید [مثل فونتهای سیاوش] داریم. تیم[های دیگه] خوب دارن کار می‌کنن، ولی بیشتر وقتشونو گذاشتند برای اصلاح فونتهای قدیمی.

بهرنگ نامداریطراح گرافیک
مصطفی اللهیاری

در طراحی سایت [چرخزنان] سعی کردم هویت بصری و برند مجموعه رو حفظ کنم، همچنین تاثیر فونت [دستنویس] یادداشت در بهبود این فضا خیلی کمک کرد و همینجا برای خلق این اثر از [طراحش] تشکر می‌کنم.

مصطفی اللهیاریتوسعه‌دهندهٔ وب، طراح افزونهٔ فونت‌آرا
فرامرز الهی

دو کار را مشخصا با [فونتهای] «هزاره» صفحه‌بندی کردم، یکی را برای ناشری و یکی را برای «مرکز پاسداری از میراث ناملموس» (از اقمار یونسکو)، هر دو شگفت‌زده بودند از سلامت فونت فارسی و زیبایی و خوانایی آن. متن دوستان یونسکو را با ده‌ها فونت دیگر فرستادم و اصلا به نظرشان قابل رقابت نبود با هزاره.

فرامرز الهیطراح گرافیک، صفحه‌آرا و ناشر
حمید جاوید مهر

ممنون بابت طراحی فونتهای خوب! تو بنرهای سایت گلپونه و پستهای تلگرامی از فونتهای سیاوش استفاده شده. یک مجموعه ۷ جلدی کتاب کودک دارم کار می‌کنم که عنوان رو با قلم شما کار کردم.

حمید جاوید مهرمدیر مسئول ماهنامه کودک گلپونه
هوتن براری

جذاب‌ترین فونت‌های دست‌نویسی که تا حالا دیدم همین [فونتهای یادداشت هستن] حقیقتا. و با تشکر از شهاب عزیز بابت تخفیفهای به موقعی که می‌ذاره.

هوتن براریطراح و علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی
صالح سوزنچی

یک بار خواستم الگوی کارتون رو در بیارم، ببینم در توانم هست؟ رسما گرخیدم! هنر یعنی همین کار شما، کار تک و خاص. تکرار به نظرم هنر نیست.

صالح سوزنچیتوسعه‌دهنده و طراح فونت فارسی
James Puckett

[About SepidKhan font] Wow. This is impressive work. A great reminder that while Latin Type designers keep the infill coming, people working with non-Latin scripts are doing work of serious importance

James PuckettType designer and founder of TypeDrawers

برخی از مشتریان فونتهای سیاوش

معرفی شده در