پرسش‌های متداول

آیا می‌تونم فونتهای سیاوش رو از منابع و اشخاص دیگه بخرم؟

خیر! تنها راه قانونی خرید فونتهای سیاوش از سایت sfonts.ir است. با خریدن از منابع متفرقه، به متخلفان و دلالان که هیچ نقشی در طراحی فونتها نداشتن، سود می‌رسونین و فونتهای آپدیت‌نشده و قدیمی دریافت می‌کنین. دانلود، آپلود، کپی، به اشتراک‌گذاری، استفاده، خرید یا فروش فونتهای سیاوش از هر منبع دیگری، از لحاظ اخلاقی، دینی و قانونی نادرست و ممنوعه.

آیا برای خرید لازمه از قبل تو سایت ثبت‌نام کرده باشم؟

نه لازم نیست. شما با انتخاب فونتها و واریز مبلغ نهایی به شماره کارت 6219861910322493 فونتها رو در ایمیلتون دریافت می‌کنین.

فونت(ها) رو انتخاب کردم، کارت به کارت هم کردم. حالا فونتها کجا هستن؟

بعد از کارت به کارت کردن، تو واتساپ به ما اطلاع بدین. یادتون نره که عناوین فونت(ها) و ایمیلتون رو هم برامون بفرستین. بعد از دریافت پیام شما و بررسی اون، فونت(ها) براتون ایمیل میشن. باز هم مشکلی بود از طریق پشتیبانی آنلاین که آیکنش پایین صفحه هست اطلاع بدین.

فونت «چند رنگ» چیه؟

فونتهای چند رنگ در حال حاضر در ادوبی فوتوشاپ سی‌سی ۲۰۱۷، ادوبی ایلوستریتور سی‌سی ۲۰۱۸، ادوبی این‌دیزاین سی‌سی ۲۰۱۹ و کوارک‌اکسپرس ۲۰۱۸ به بعد (ویندوز و مک) و اسکچ و افینیتی‌دیزاینر (از مک‌او‌اس موهاوی به بعد) رنگی کار می‌کنند. اطلاعات بیشتر رو اینجا بخونین.

فونتهای پلاس رو چطوری دانلود کنم؟

همون‌طور که در صفحهٔ مربوط به فونتهای پلاس نوشته شده، هر خریداری که ۵ یا ۱۰ فونت سیاوش رو خریداری کنه، به ترتیب فونتهای پلاس ۱ یا ۲ رو به رایگان دریافت می‌کنه. برای این کار کافیه که با همون شماره واتساپ و ایمیل که باهاش خرید کرده بوده، فونتهای پلاس رو سفارش بده.

تخفیف ندارین؟

چرا! تخفیفهای پلکانی، تخفیف خرید اول و تخفیف ویژهٔ خریداران و همین طور شما می‌تونین برای دریافت فونتها در بسته‌های ویژهٔ تخفیفی به اینجا مراجعه کنین.

چرا باید فونتهای سیاوش رو بخرم؟

چرا نه؟ وقتی چند هزار طراح و چندین انتشارات معتبر به فونتهای سیاوش اعتماد کردن و این فونتها در سایتها و نشریات معتبری معرفی شدن. باز هم متقاعد نشدین؟ پس این صفحه رو ببینین.

می‌شه چند نمونه ببینیم که فونتها موقع استفاده چطور هستن؟

بله حتمن! به این صفحه برین.

نمی‌شه پیش‌نمایش آنلاین فونتها رو دید؟

اونم می‌شه. لطفن به این صفحه مراجعه کنین.

حالا هیچ فونت رایگانی ندارین؟

چرا! به این صفحه برین و یادتون نره که این سایت رو به دوستاتون هم معرفی کنین!