قوانین و مقررات

«فروشگاه فونت سیاوش» با قیمت‌های منصفانه، فونتهای فارسی خاص و متفاوتی را برای طراحان گرافیک، تایپوگرافرها و فعالان حوزهٔ چاپ و نشر ارائه می‌کند. تعدادی از فونتهای این مجموعه در سایت‌های معتبر دیزاین مانند Behance پروژهٔ برگزیده بوده‌اند. در این سایت با فونتهای «متن و نوشتار»، «چند رنگ»، «دستنویس»، «درتی»، «خوشنویسی»، «دیستورتد»، «نمایشی»، «وب فونت»، «تیتر»، «جدا نویس» و فونتهای دو زبانهٔ فارسی و لاتین آشنا خواهید شد​. طراحان می‌توانند از این فونتها برای طراحی پوستر، لوگوتایپ، تایپوگرافی، جلد کتاب، تصویرسازی و... استفاده کنند.

تعریف محصول:

تمام محصولات این فروشگاه که فونتهای فارسی و لاتین هستند، در قالب فایل‌های دیجیتالی قابل نصب (ttf و otf و woff و woff2 برای وب‌فونتها) بر روی کامپیوترها عرضه می‌شوند. همچنین بهره بردن از فونتهای سیاوش در وب برای همهٔ فونتها به جز فونتهای «چند رنگ» امکان‌پذیر است.

تعهدات خریدار:

خریدار به کسی گفته می‌شود که با یک حساب واتساپ و ایمیل صحیح، یک یا چند محصول را از فروشگاه به صورت کارت به کارت خریداری می‌کند.

خریدار موظف است توضیحات مربوط به هر فونت یا بستهٔ تخفیفی که شامل تصاویر، اطلاعات تکمیلی و شرایط استفاده می‌باشد را مشاهده و مطالعه کرده و با دانستن آنها اقدام به خرید کند. فروشنده در قبال هر گونه نارضایتی احتمالی خریدار از فونتها پس از ثبت نهایی سفارش مسئولیتی ندارد.

تعهدات فروشنده:

فروشنده موظف است که پس از دریافت رسید واریز کارت به کارت، فایل یا فایل‌های خریداری شدهٔ فونتها را در دسترس خریدار قرار دهد. این کار با ارسال فایل فونتها به ایمیلی که خریدار اعلام می‌کند، انجام می‌شود. در صورت بروز هر گونه مشکل امکان تماس با فروشنده در صفحهٔ پشتیبانی وجود دارد.

شرایط خرید:

فونتهای این سایت همگی مشمول قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان می‌شوند و خریدار تنها در حالتی به طور قانونی مجاز به استفاده از آنهاست که فایل فونت را از دامنهٔ sfonts.ir خریداری کرده باشد. این استفاده شامل هر گونه بهره بردن و به کارگیری اعم از امور شخصی کاملا رایگان و یا تجاری‌ست. برای استفاده از این فونتها هر کاربر نیاز به خرید جداگانهٔ یک نسخه دارد و بنابراین کپی و قرار دادن بر روی بلاگ، سایت، انجمن، کانال تلگرام و مانند آن برای دانلود دیگران ممنوع است. همچنین هر گونه الهام گرفتن، پیاده‌سازی، تبدیل و اجرای نسخهٔ مشابه بر اساس نسخهٔ اصلی یا نسخه‌های دمو و یا تصاویر فونتها نیاز به اجازهٔ طراح دارد. تمام حقوق مادی و معنوی فونتها برای طراح آن (شهاب سیاوش) محفوظ است و شما با بازدید از این سایت و صفحات آن و دیدن تصاویر و نیز خرید نسخهٔ اصلی و یا استفاده از نسخه‌های دموی هر فونت تمام این شرایط را می‌پذیرید.

تعداد کاربران مجاز به استفاده:

چنانچه خریدار تمایل دارد که فونتها را به همراه یک دوست یا همکار دیگر نصب کرده و هر دو آنها را به کار بگیرند و یا عضوی از یک تیم طراحی می‌باشد که این تیم قرار است همگی از فونت(ها) استفاده کنند، بر اساس شرایط گفته شده در بالا باید به تعداد کاربران استفاده کننده، یک نسخه از فونت(ها) را خریداری کند. بدیهی‌ست که جدا از بحث قانونی و اخلاقی، جلوگیری از کپی شدن و انتشار فونتها لازمهٔ ادامهٔ کار چنین فروشگاهی‌ست.

فونتهای هزاره و آستانه تنها فونتهای سیاوش هستند که برای استفادهٔ یک کاربر هم نیاز به تهیه لایسنس دارند. برای اطلاعات بیشتر به صفحهٔ این فونتها مراجعه کنید.

چنانچه تمایل دارید از فونتها در پروژه‌های تجاری استفاده کنید که در آنها کاربران به طور مستقیم یا غیرمستقیم از فونتها استفاده می‌کنند (مانند اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر، خدمات فارسی‌سازی یا طراحی و عرضهٔ قالبها، پوسته‌ها، افزونه‌ها و موارد مشابه) نیاز است که با ما تماس گرفته و لایسنس اختصاصی مرتبط با سرویس خود را دریافت کنید.