طرح «ماه‌فونت»

این طرح به این صورت هست که شما هر ماه توی ایمیلتون یکی از فونتهای «سیاوش» که الان روی سایت هست و یا در آینده به مجموعهٔ فونتها اضافه می‌شه رو با یک بار پرداخت و با تخفیف ۵۰٪ دریافت می‌کنین و برای این کار لازم نیست که هر بار یک تراکنش و خرید انجام بدین.

به نوعی شما هم با حمایت از روند طراحی فونت در قالب «پیش‌پرداخت» به این سایت کمک می‌کنین و هم خودتون هر ماه یک فونت و در آخر طرح ۱۲ فونت «سیاوش» رو مستقیم توی ایمیلتون خواهید داشت.

قیمت‌های فونتهای سیاوش تو بازهٔ ۸۹۰۰ تا ۱۲۹۰۰ تومان هست. اما با این طرح شما برای مجموع ۱۲ فونت در واقع هر ماه فقط ۵۰۰۰ تومان پرداخت می‌کنین. این طرح برای علاقه‌مندان به فونت و تایپوگرافی جدا از ۱۲ فونتی که به همراه داره، هیجانی رو هم ایجاد می‌کنه که حالا فونت این ماه چی می‌تونه باشه؟ :)


  • دلیل ارسال ماهانهٔ فونتها این هست که شما بتونین پیشاپیش از فونتهایی که در آینده اضافه می‌شه هم با تخفیف بهره ببرین. در حال حاضر جدا از فونتهای موجود بر روی سایت، ۱۰ فونت دیگه در حال طراحی هستن و به مرور و در هفته‌ها و ماه‌های آینده بر روی فروشگاه قرار می‌گیرن. 


فونت برگزیدهٔ هر ماه به صورت تصادفی و با تنوع از میان همهٔ فونتهای «سیاوش» انتخاب و براتون ارسال می‌شه. سعی می‌شه که در نهایت شما از هر کدوم از شاخه‌های فونتها چند نمونه دریافت کرده باشین. ۱۲ فونت متنوع و کاربردی که مطابق گروه‌بندی «بسته‌های ويژه» انتخاب می‌شن و هر سلیقه‌ای رو در بر می‌گیرن:
 

در پایان ۱۲ ماه شما این فونتها رو (به صورت هر ماه ۱ فونت) تو ایمیل‌تون دریافت می‌کنین: 

و از این ۱۲ فونت در شاخه‌های مختلف، حداقل ۳ تا حروف لاتین رو هم خواهند داشت.


در صورت تمایل به فعال کردن این طرح لطفن به این لینک مراجعه کنین: